BALKAN HOME Mobilya’ da NAKLİYE, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !!!

BALKAN HOME Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en donanımlı mobilya mağazası balkanhome.com.tr adresinden ya da Balkan home mağazalarından yapacağınız 5.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, İstanbul içi (İzmit Bölgesi dahil) Balkan home  Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor.

BALKAN HOME ‘da Montaj Hizmeti

İstanbul’un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla, uzman Balkan home  ekibi tarafından güvenle taşıyıp montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Montaj ve Taşıma hizmetini şimdi İstanbul’un dışında Kocaeli ve Yalova’ya da gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini önde  tutan Balkan Home Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.